Eldas Bis Kamienie Ogrodowe

Skały, monolity, kamień łamany do ogrodu i gabionów. Gabiony jako moduły.Deska kompozytowa na elewacje, tarasy i dowolną zabudowę.OtoczakiBalustrady Z deski kompozytowej Eco TeakGrysy, Żwiry, OtoczakiOtoczakiKora kamiennakora kamienna oraz skała laminowanagabiony wypełnione korą kamienną
Otoczaki
Balustrady Z deski kompozytowej Eco Teak
kora kamienna oraz skała laminowana
gabiony wypełnione korą kamienną

Eldas Bis

POJEKTOWANIE, WYKONANIE i PILĘGNACJA OGRODÓW

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów, firma ELDAS BIS, postanowiła zaoferować usługę projektowania i realizacji ogrodów. Więcej informacji w zakładce USŁUGI.

Kamień elewacyjny i ogrodowy.

To nasza specjalność, sprowadzamy kamienie z zagranicy, często egzotyczne i niezwykle barwne. W sprzedaży są także kamienie polskie. Każdy znajdzie tu coś dla swojego ogrodu.

Indywidualizacja zamówień

Przyjmujemy zlecenia na kamienie o dowolnych kształtach np. abstrakcyjne czy klasyczne. Zakładając ogród warto pomyśleć o umieszczeniu takich elementów krajobrazu.

Transport

Zapewniamy transport na terenie Szczecina i okolic,wysyłamy także do każdego miejsca w Polsce. Szybko i bezpiecznie. Koszt dostawy jednej tony to 123 zł brutto pod drzwi.

U nas kupisz na raty.

Więcej szczegółów - kliknij na ikonę " Kup na Raty ! "

Jakość w dobrej cenie

Dbamy o to, aby wysoka jakość nie zawsze oznaczała wysoką cenę. Często są u nas promocje i wyprzedaże. Łatwo kupisz u nas to co u innych trudno dostać!

Najlepsi dostawcy

Wybieramy tylko tych dostawców i producentów, którzy stawiają nie tylko na jakość produktu, ale też i jakość obsługi. Ważne jest czy zlecenie wykonują zgodnie z ustaleniami i terminowo. Jakość zobowiązuje!

Nasi odbiorcy i produkty

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną kamieni ogrodowych, dekoracji z kamienia, fontann ogrodowych, kostki, kruszyw,palisad, ław i stołów cenionych producentów. Tak wielki wybór w jednym sklepie!

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Prowadzimy sprzedaż kamieni ogrodowych od roku 2006, sukcesywnie poszerzając nie tylko ofertę sprzedażową ale również usługową.

Unikalnych wizyt: 41437
Ilość odsłon: 67387